Rozkládací pohovka na každodenní spaní – znáte její výhody?

19 júl

S malým prostorem v bytě bojují mnozí z nás. Některé byty se totiž zařizují velmi těžko. Avšak bytoví designéři přicházejí každý rok s novinkami v oblasti bytového designu, díky kterým dokážete ušetřit v bytě pár centimetrů a navíc se z něj stane skutečně stylový prostor. Jedním z takových kousků je i rozkladaci pohovka na kaddodenni spani. Takový gauč může sloužit klidně jako plnohodnotná postel nejen pro vás, ale i pro vaše hosty. Tak se pojďte spolu s námi podívat na jeho další výhody. 

Dvě mouchy jednou ranou

Rozkladaci pohovka na kazdodenni spani v různých velikostech
Odpočinek na rozkládací pohovce na každodenní spaní

Pokud máte malý byt, určitě uvažujete nad tím, kde by se dal ušetřit prostor. Ideálním řešením je nábytek, který má několik funkcí. A přesně takovým je i rozkládací pohovka na každodenní spaní. Klasická manželská postel zabírá poměrně dost prostoru. Proč ji tedy nespojit například s pohovkou? Během dne takový kus nábytku slouží jako klasický gauč. Večer ho jednoduchým tahem rozložíte a máte najednou pohodlnou postel. Pokud jste se rozhodli pro koupi rozkládací pohovky na každodenní spaní, dejte si pozor. Ne všechny rozkládací pohovky totiž slouží na každodenní spánek. Některé jsou určeny pouze na příležitostné rozkládání. Takové pohovky to většinou mají napsané i v popisu. Rozdíl je v tom, že mechanismus rozkládání není uzpůsoben na časté používání a také lůžko není tak pohodlné, jako při gaučích určených pro každodenní spaní. Ve zkratce řečeno, na takovém gauči se rozhodne nevyspíte dorůžova. Navíc se takový gauč velmi rychle opotřebuje a tak ho budete muset zanedlouho vyměnit. 

Rozkládací pohovka na každodenní spaní a způsoby její rozkládání

Ještě předtím, než koupíte pohovku na běžné spaní, přesvědčte se, jak se rozkládá a zda vám tento způsob vyhovuje. Rovněž si vyzkoušejte na ni lehnout. Zjistíte tak, zda je rozkládací pohovka na každodenní spaní dostatečně pohodlná. Co se týče způsobů rozkládání, nejběžnějšími je systém klik a kluzák. Jde o poměrně jednoduché způsoby, které zvládne téměř každý. Rovněž nezapomeňte sedačku změřit ještě předtím, než ji koupíte. Je důležité, aby se vešla do vašeho prostoru. Jak sami vidíte, rozkládací pohovky na každodenní spaní jsou mimořádně praktickým kusem nábytku. Pro více informací neváhejte kliknout na webovou stránku https://www.sconto.cz/.