Ocenění

O restauraci Virtuální prohlídka Ocenění Partneři Alergeny Kariéra


 


Francouzská restaurace Art Nouveau v Obecním domě v Praze obhájila i v roce 2017 nejvyšší možné ohodnocení 3 zlatých lvů v hodnocení Nejlepší (nejen) pražské restaurace 2017.

 

 

TripadvisorFrancouzská restaurace Art Nouveau v     Obecním domě v Praze zazářila na stránkách nezávislého celosvětového turistického portálu TripAdvisor.com, kde získala prestižní ocenění Certificate of Excellence. Ocenění za vynikající služby je udělováno pouze hotelům a restauracím, které jsou cestovateli na TripAdvisoru vysoce hodnoceny v dlouhodobém horizontu. Ze seznamu všech provozů po celém světě získá toto prestižní ocenění jen přibližně 10 procent z nich.

 

 

Grand Restaurant 2014

Publikace Maurerův výběr Grand Restaurant letos slaví 18 let.  Letošní ankety se zúčastnilo 1009 hodnotitelů, kteří v průběhu roku tajně a na svoje náklady hodnotili jednotlivé podniky z celé ČR. Nejedná se o uzavřenou skupinu komisařů, jako má francouzský Michelin Guide, se kterým je častokrát Grand Restaurant srovnáván. Hodnotitelem se může stát opravdu každý. Děkujeme Maurerovu výběru, děkujeme všem, kteří nás i tento rok podpořili a děkujeme za krásné, letos 10. místo!

 

 

Gault Millau 2014

Francouzská restaurace se umístila na seznamu nejlepších pražských restaurací v žebříčku sestaveném prestižním průvodcem Gault & Millau 2014, který byl poprvé vydán v roce 1965.
Jeden z nejvlivnějších francouzských restauračních průvodců ocenil Francouzskou restauraci dvěma kuchařskými čepci, konkrétně 15 z 20 možných bodů.
V Gault Millau 2014 bylo testováno a hodnoceno 916 restaurací, a 572 hotelů. Žebříček pravidelně soupeří s dalším významným francouzským průvodcem Michelin.

 

 

 

 HASAP certifikat

 

 

 

 

 

 

 


visual