Ocenění

O restauraci Virtuální prohlídka Ocenění Partneři Alergeny Kariéra


Francouzská restaurace Art Nouveau v Obecním domě v Praze obhájila i v roce 2019 nejvyšší možné ohodnocení 3 zlatých lvů v hodnocení Nejlepší (nejen) pražské restaurace 2018.

 

 

 

 

Tripadvisor

 

 

 

 

Francouzská restaurace Art Nouveau v Obecním domě v Praze zazářila na stránkách nezávislého celosvětového turistického portálu TripAdvisor.com, kde získala prestižní ocenění Certificate of Excellence. Ocenění za vynikající služby je udělováno pouze hotelům a restauracím, které jsou cestovateli na TripAdvisoru vysoce hodnoceny v dlouhodobém horizontu. Ze seznamu všech provozů po celém světě získá toto prestižní ocenění jen přibližně 10 procent z nich.

 

 

Grand Restaurant 2014

 

Francouzská restaurace Art Nouveau byla na základě doporučení nezávislých hodnotitelů opět zařazena do Maurerova výběru GRAND RESTAURANT 2018. 

 

 

 

 

 

Gault Millau 2014

 

 Francouzská restaurace se umístila na seznamu nejlepších pražských restaurací v žebříčku sestaveném prestižním průvodcem Gault & Millau 2014, který byl poprvé vydán v roce 1965.
Jeden z nejvlivnějších francouzských restauračních průvodců ocenil Francouzskou restauraci dvěma kuchařskými čepci, konkrétně 15 z 20 možných bodů.
V Gault Millau 2014 bylo testováno a hodnoceno 916 restaurací, a 572 hotelů. Žebříček pravidelně soupeří s dalším významným francouzským průvodcem Michelin.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


visual