Kariéra

O restauraci Virtuální prohlídka Ocenění Partneři Alergeny Kariéra

Chcete se stát členem našeho týmu? Pracujte ve špičkové restauraci pod vedením zkušených odborníků. Pošlete nám svůj profesní životopis na e-mail: hr@francouzskarestaurace.cz.

Aktuálně hledáme

Sales Executive

Nabízíme práci v krásném prostředí Obecního domu v Praze v centru města, dobrý kolektiv, odpovídající platové ohodnocení a možnosti profesního růstu

Požadujeme:

- SŠ&VŠ v oboru gastronomie, cestovního ruchu nebo obchodu
- zkušenosti v obdobné pozici vítány
- vynikající prezentační a komunikační dovednosti
- samostatnost, spolehlivost, pečlivost, loajalitu a aktivitu
- AJ výborná znalost slovem i písmem, další světový jazyk výhodou
- dobrou znalost práce na PC

Náplň práce: organizace firemních setkání, příprava podkladů pro akci, organizace oslav či večírků, vyhodnocování efektivity akcí, péče o klienty a zajišťování servisu, péče o VIP a klíčové klienty, spolupráce s dodavateli

V případě zájmu pište prosím na hr@francouzskarestaurace.cz

Kuchař na studenou kuchyni - Francouzská restaurace Art Nouveau v Obecním domě v Praze

Požadujeme výuční list, bezúhonnost, slušné vystupování, flexibilitu a ochotu se učit nové věci.

Nabízíme práci v krásném prostředí Obecního domu v Praze v centu města, příjemný kolektiv, odpovídající platové ohodnocení a možnosti profesního růstu.

Servírka do Francouzské restaurace Art Nouveau v Obecním domě v Praze

Požadujeme výuční list nebo maturitu a přehled v oblasti mezinárodních i tuzemských vín.
Dále požadujeme bezúhonnost, slušné vystupování, flexibilitu a ochotu se učit nové věci.

Nabízíme práci v krásném prostředí Obecního domu v Praze v centu města, dobrý kolektiv, odpovídající platové ohodnocení a možnosti profesního růstu.

Hosteska Francouzské restaurace Art Nouveau v Obecním domě v Praze

Barman na Americký bar v Obecním domě v Praze

Požadujeme výuční list nebo maturitu, bezúhonnost, slušné vystupování, flexibilitu.

Nabízíme práci v krásném prostředí nejstaršího baru v Praze v secesním prostředí Obecního domu v Praze v centu města, dobrý kolektiv, odpovídající platové ohodnocení a možnosti profesního růstu.

visual